Fake Dreads

Jsou alternativou pro ty, kteří by chtěli dready, ovšem jen dočasně a bez větších škod na vlasech. Nebo pro ty, kteří chtějí na hlavě něco neokoukaného… Fake dready mají strukturu velmi podobnou jako pravé dready z vlasů. jsou nepravidelnější a objemnější než pseudo dready.

Fake dreads vzhledově téměř neodlišné od dreadů z vlasních vlasů. U Fake dreads platí pravidlo, že čím jsou starší (onošené) tím jsou přiřozenější. Jsou velmi lehké a nevyžadují žádnou péči. Připravujeme je pouze z kanekalonu. Máme k dispozici spousty přírodně vypadajících odstínů kanekalonu až po veselé a pestrobarevné barvy na oživení účesu: vzorník kanekalonu

Výhodou je, že po sundání vám fake dreadiky zůstanou a mohou se kdykoli nandat znova. Jsou to předem připravené prameny, které se do vlasů postupně přidělávají pomocí vašich vlasů. Pro docílení hezkého objemu nandaváme na celou hlavu 30-40 doublů (1 ks double = 2 dready po napletení). Velmi rychle si zvyknete na velký objem účesu a při sundání proto občas nastává panika, kam se vlasy ztratily :o).

Minimální délka vlasů: 7 cm.
Čím delší vlasy, tím lépe vám budou napletené fake dreads držet.

Doba napletení: 1–2 hodinky.
Můžete se objednat ke mě do studia na Praze 8 nebo vám dreadiky pošlu (zdarma) a napletení bude na vás.

Ideální doba nošení je cca 3 měsíce.
Doba nošení závisí hlavně na vlastním uvážení — každému rostou vlasy jinak rychle.

Odrůstáním se začínají vlasy u hlavy cuchat, proto je to lepší fake dredíky zavčas sundat, aby šly vlasy dobře a bez problémů rozčísnout. Pokud se toto zanedbá, rozčesání není příjemné a mohou se tímto vlasy poškodit.

Cena na celou hlavu: 4000–6500,– dle požadavků (40 ks DE dreadů = 80 dreadů po napletení).
Cenu ovlivňuje nejvíce dvou/trojbarevné ombré, délka, a jejich množství. Pro ukázky mrkněte na náš dreadí e-shop.

Mytí, péče:

Mytí klasickými šampóny cca 1 za měsíc, nicméně není to pravidlem. Po čase každý sám zjistí, jaký mycí interval je pro něho nejlepší. Časté mytí může způsobit poškození gumiček, které dredíky drží. Není dobré často navštěvovat sauny/páry a solária, taktéž kvůli gumičkám. Jelikož neabsorbují vodu, voda z nich pouze kape.

Tipy pro Rozčesání

Nejlepší metodou je, vždy sundat gumičky, které vlasy a dread drží → rozpléci copánek → sundat fake dread. Poté pramen vlasů jemně rozčesat a takto pokračovat dál.

Po celou dobu nošení nemají vlasy kam vypadnout, protože jsou zapletené copánkem, který celý fake dredík drží, tudíž je logické, že při sundavání a následném rozčesání se vyčeše velká spousta vlasů. Denně vypadne člověku asi 70-100 vlasů, takže se opravdu vyčeše po týdnech nošení větší množství vlasů a to je samozřejmě velký prvotní šok. Proto je důležité při rozčesání postupovat šetrně a s trpělivostí.


Máte další otázky? Mrkněte na nejčastější otázky a odpovědi.Eshop.dready.cz

Vyberte si z hotových kombinací pseudo dreadů, fake dreadů, a copánků, nebo si sestavte svou vlastní.

  • Vyrobeno s láskou
  • 100% hade made