Pseudodready – vlna

Jsou alternativou pro ty, kteří by chtěli dready, ovšem jen dočasně a bez větších škod na vlasech. Nebo pro ty, kteří chtějí na hlavě něco neokoukaného…  K napletení je třeba délky vlasů minimálně 10 cm. U kratších vlasů nelze zaručit, že pseuda nebudou sjíždět. 
Aplikace je podobná jako u rasta copánků. Ideální doba nošení je cca 3 měsíce. Odsrůstáním pseudů se začínají vlasy u hlavy cuchat, proto je lepší pseuda sundat, aby pak šly vlasy dobře a bez problémů rozčísnout. Po té se mohou pseuda nandat zpět. Jsou to vlastně předem připravené prameny které se do vlasů postupně přidělávají pomocí vašich vlasů.
 Obvyklá doba napletení je 2-3 hodiny. U tenčích vlněných pseudodreadů se doba naplétání pohybuje kolem 5-ti hodin. Na celou hlavu nandaváme v průměru 40-50 doublů. 
Délka,šířka a barva záleží na vlastním přání. Vlnu barvíme ručně, tudíž není problém namíchat jakékoli odstíny na přání. Bílé a přírodnější odstíny u nás na trhu můžeme sehnat pouze v původním přírodním odstínu. Pseuda také posíláme poštou. Dále je možnost vytvořit různé variatny - twisrty, dvoubarevné, duhové,..

Údržba a mytí :

Vlnová pseuda vyžadují větší péči během nošení, jelikož mají tendenci žmolkovat, takže je potřeba je odžmolkovávat, třít mokré a omýdlované mezi dlaněmi. Toto také platí i o měkčích pseudech. Jsou náchylná na zatržení o ostré předměty. Pseudodready z vlny mohou mít v různých barevných provedeních i různé varianty materiálu, proto je potřeba o některé vlňáky pečovat více. Mytí klasickými šampóny, jen pozor - nasaje hodně vody. Než se vyždímají, jsou o dost težší.

Eshop.dready.cz

Vyberte si z hotových kombinací pseudo dreadů, fake dreadů, a copánků, nebo si sestavte svou vlastní.

  • Vyrobeno s láskou
  • 100% hade made