Rozčesání dreadů

Rozčesání dreadů je velmi zdlouhavé, nepříjemné i velmi bolestivé. Toto téma je pronásledováno mnoha fámami - rozčesat nelze, jedině dohola, zústaneš plešatý/á atd..

Na rozčesání je potřeba dostatek času. Nicméně my jsme schopné rozčesat dready během jednoho dne. Používáme hřebínek nebo přímo háček, někteří jsou vynalézavější a využijí cokoli (i vidličku:) ). Voskované dready jsou na tom o něco hůře. Vlasy jsou slepené, špatně se rozčesávají a hodně poškozené. Je dobré, když se během nošení vosk vydrolí. Ze všch variant "vylepšování" jsou na tom opalované dready nejhůře. Je poškozená stavba vlasu a je již několikrát přetrhnut díky spálení. Proto je vhodné, aby se po tomto rozčesání navštívil zkušený kadeřník.

Z vlastních zkušeností i doporučení, je dobré, aby se vlasy po rozčesání nabarvily. Vlasy jsou tak barevně sjednocené a to nejhorší mají už za sebou. Pár regeneračních kůr (gestil wonder) a zastřihnutí polámaných/potrhaných konečků vlasům pomůže. Kolikrát rozčesáné dready nejdou na vlasech poznat.

galerie

Eshop.dready.cz

Vyberte si z hotových kombinací pseudo dreadů, fake dreadů, a copánků, nebo si sestavte svou vlastní.

  • Vyrobeno s láskou
  • 100% hade made