Pseudodready – kanekalon

Jsou alternativou pro ty, kteří by chtěli dready, ovšem jen dočasně a bez větších škod na vlasech. Nebo pro ty, kteří chtějí na hlavě něco neokoukaného. Pseuda jsou úhlednější a tenčí než fake dready.

Jde o předem připravené prameny, které se do vlasů postupně zaplétají pomocí vašich vlasů. Navíc je můžete libovolně kombinovat s copánky nebo fake dready pro pestřejší účes.

Výhodou je, že po sundání vám pseudodready zůstanou a mohou se kdykoli znovu naplést.
Pokud vás zajímá přírodní vlákno, mrkněte na pseudo dredy z vlny.


Minimální délka pro napletení: 7 cm
Čím delší vlasy, tím lépe vám budou napletené pseuda držet.

Doba napletení: 1–2 h
Můžete se objednat ke mě do studia na Praze 8, nebo vám dreadiky pošlu (zdarma) a napletení bude na vás.

Ideální doba nošení: cca 3 měsíce
Závisí hlavně na vás, někomu se odrůstáním cuchají vlasy rychleji, a někomu pomaleji. Pokud to přeženete vlasy se zacuchají. Rozčesání není příjemné a mohou se tímto vaše vlasy poškodit.

Pro dokonalý objem připravíme na celou hlavu 55–65 doublů
(1 ks double = 2 dready po napletení). Počty se mohou lišit podle hustoty vašich vlasů, celkový dojem to ale nijak neovlivní.

Cena: 3000–5000,– dle požadavků (na celou hlavu).
Cenu nejvíce ovlivňuje počet barev dreadů, a jejich množství. Pro ukázky mrkněte na náš dreadí e-shop.

Široký výběr přizpůsobení

Délka, šířka a barva záleží na vlastním přání. Ve výsledku jsou pseuda z kanekalonu lesklejší a vzhledově odlišnější od pseud z vlny, či fake dredů. Pseudodready z kanekalonu mohou mít i různé varianty - s barevným přechodem, twistry, vlnité, mramorované, dvoubarevné bez přechodu,.. Záleží jen na fantazii. Kanekalon na pseudodready objednáváme i ze zahraničí. Díky tomu pro vás máme mnohem větší škálu barev. Aktuální vzorník kanekalonu: vzorník kanekalonu.

Údržba a mytí:

Mytí klasickými šampóny bez kondicionéru cca 1× měsíčně, popřípadě podle potřeby. Časté mytí může způsobit poškození gumiček, které pseuda drží.

Není dobré často navštěvovat sauny/páry a solária, taktéž kvůli gumičkám. Kanekalonová pseuda neabsorbují vodu, voda z nich pouze kape.

U kanekalonových pseud není třeba žádné vetší údržby, pouze jednou za čas je potřeba je poopravit. Pseudodready časem povolí a nebudou tak tvrdé jako na začátku. Časový interval záleží pouze na majitelce — jak dlouho a často byly nošené, apod…

Tipy pro Rozčesání

Nejlepší metodou je, vždy sundat gumičky, které vlasy a dred drží → rozpléci copánek → sundat dred. Poté pramen vlasů jemně rozčesat a takto pokračovat dál.

Po celou dobu nošení nemají vlasy kam vypadnout, protože jsou zapletené copánkem, který celý dredík drží, tudíž je logické, že při sundavání a následném rozčesání se vyčeše velká spousta vlasů. Denně vypadne člověku asi 70-100 vlasů, takže se opravdu vyčeše po týdnech nošení větší množství vlasů a to je samozřejmě velký prvotní šok. Proto je důležité při rozčesání postupovat šetrně a s trpělivostí.


Máte další otázky? Mrkněte na nejčastější otázky a odpovědi.kanekalon

Eshop.dready.cz

Vyberte si z hotových kombinací pseudo dreadů, fake dreadů, a copánků, nebo si sestavte svou vlastní.

  • Vyrobeno s láskou
  • 100% hade made