Pseudodready – kanekalon

Jsou alternativou pro ty, kteří by chtěli dready, ovšem jen dočasně a bez větších škod na vlasech. Nebo pro ty, kteří chtějí na hlavě něco neokoukaného… K napletení je třeba délky vlasů minimálně 7 cm. U kratších vlasů nelze zaručit, že pseuda nebudou sjíždět. Ideální doba nošení je cca 3 měsíce. Nicméně to neznamená, že se musí striktně tato doba dodržet. Doba nošení závisí hlavně na vlastním uvážení. Každému rostou vlasy jinak rychle. Odrůstáním se začínají vlasy u hlavy cuchat, proto je to lepší dredy zavčas sundat, aby pak šly vlasy dobře a bez problémů rozčísnout. Pokud se toto zanedbá, rozčesání není příjemné a mohou se tímto vlasy poškodit (vytrhnutí nebo potrhání). Po celou dobu nošení nemají vlasy kam vypadnout, protože jsou zapletené copánkem, který celý dredík drží, tudíž je logické, že při sundavání a následném rozčesání se vyčeše velká spousta vlasů. Denně vypadne člověku asi 70-100 vlasů, takže se opravdu vyčeše po týdnech nošení větší množství vlasů a to je samozřejmě velký prvotní šok. Proto je důležité při rozčesání postupovat šetrně a s trpělivostí. Nejlepší metodou a námi ozkoušenou je, vždy sundat gumičky, které vlasy a dred drží -> rozpléci copánek -> sundat dred a vlasy jemně rozčesat a takto postupovat jeden za druhým.

Jsou to vlastně předem připravené prameny, které se do vlasů postupně přidělávají pomocí vašich vlasů. Na celou hlavu nandaváme 55 -65 doublů, aby z toho byl pěkný objem. Avšak počty se mohou lišit podle hustoty vlasů, nicméně celkový dojem to nijak neovlivňuje. Výhodou je, že po sundání vám pseudodready zůstanou a mohou se kdykoli nandat znova a znova. Pseudo dredy také posíláme poštou. Pseudodready trvají nandat obvykle 2 hodinky. Po nandaní je hlava stažená a jde vidět rozparcelkování účesu na pokožce. Podle hustoty vlasů zálží, jestli jde pokožka vidět nebo ne. Toto do týdne vymizí.

Délka, šířka a barva záleží na vlastním přání. Ve výsledku jsou pseuda z kanekalonu lesklejší a vzhledově odlišnější od pseud z vlny, či fake dredů. Pseudodready z kanekalonu mohou mít i různé varianty - s barevným přechodem, twistry, vlnité, mramorované, dvoubarevné bez přechodu,.. Záleží jen na fantazii. Kanekalon na pseudodready objednáváme i ze zahraničí. Díky tomu pro vás máme mnohem větší škálu barev. Aktuální vzorník kanekalonu: vzorník kanekalonu

Údržba a mytí:

U kanekalonových pseud není třeba žádné vetší údržby, pouze jednou za čas je potřeba je poopravit. Dřív nebo později pseudodready povolí a nebudou tak tvrdé jako na začátku. Budou měkčí a přirozenější. Časový interval záleží pouze na majitlce, jak s nima zachází nebo jinou pletařkou. Mytí klasickými šampóny cca 1 za měsíc, popřípadě podle potřeby. Časté mytí může způsobit poškození gumiček, které pseuda drží. Není dobré často navštěvovat sauny/páry a solária, taktéž kvůli gumičkám. Kanekalonová pseuda neabsorbují vodu, voda z nich pouze kape.

kanekalon